Menu

NeoNail Professional

Nieoficjalny blog sklepu z akcesoriami do stylizacji paznokci

header photo

Blog - NeoNail Professional

Pedicure hybrydowy - jak go wykonać krok po kroku

Pedicure to must-have każdej kobiety – szczególnie w okresie letnim, kiedy to na co dzień odsłaniamy stopy nosząc ulubione sandały. Każda z nas chce poczuć się pięknie również na plaży. Poza komfortowym strojem kąpielowym i opaloną sylwetką pragniemy eksponować nasze zadbane stopy – koniecznie z pomalowanymi na modny kolor paznokciami. Pedicure to coś więcej niż tylko kolorowe paznokcie, które robią wrażenie, gdy zakładamy buty z odkrytymi palcami. To również pielęgnacja stóp, która jest niezbędnym elementem dbania o wygląd współczesnej kobiety.

 

Read more

Jak używać frezarki do paznokci - mini poradnik

Frezarka do paznokci to jedno z absolutnych must-have jeśli chodzi o wyposażenie każdej profesjonalnej stylistki paznokci. Warto mieć świadomość, do czego służy frezarka oraz jakie są jej zastosowania. Śmiało można stwierdzić, że jest ona sprzętem, który w znaczącym stopniu usprawnia prace pielęgnacyjne związane z paznokciami. W dzisiejszym artykule przedstawiamy, do jakich celów może posłużyć frezarka i dlaczego warto jej używać. Umiejętne używanie frezarki pomaga w szybkim i niezwykle precyzyjnym wykonaniu czynności w zakresie manicure i pedicure.

 

Read more

Pomysły na energetyzujące paznokcie hybrydowe

 

Każda pora roku jest dobra na to, by dodać sobie energii na wszelkie możliwe sposoby. Jednym z nich niewątpliwie może być ciekawa i niebanalna stylizacja paznokci.

Czy paznokcie mogą dodać energii? Odpowiedź brzmi: tak! Co więcej, często słyszy się wśród kobiet stwierdzenie, że mało co tak poprawia nastrój jak fantastyczne, pozytywne i może nieco szalone paznokcie. Poznaj nasze propozycje, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo! Sprawdź przygotowane przez nas pomysły i zainspiruj się, dodając sobie energii niezależnie od pory roku.

 

 

Read more

Organizacja lakierów do paznokci - pomysły i porady

Posiadanie pokaźnej kolekcji lakierów do paznokci, a także wszelkich akcesoriów niezbędnych do wykonywania pielęgnacji i stylizacji paznokci to spore wyzwanie organizacyjne dla wielu kobiet, szczególnie jeśli zajmują się zawodowo wykonywaniem manicure i pedicure. Wiele pań zadaje sobie pytanie, jak prawidłowo przechowywać lakiery do paznokci. Na ten temat krąży wiele opinii i nie wszystkie z nich są prawdziwe. W naszym artykule przedstawimy pokrótce najważniejsze zasady przechowywania lakierów do paznokci zgodne z zaleceniami producentów. Zapraszamy do lektury!

 

 

Read more

Pastelowy manicure w stylu boho - modne inspiracje

 

Pastele to jedna z najchętniej stosowanych kolorystyk w codziennych stylizacjach kobiet na całym świecie. Trudno się temu dziwić, ponieważ dzięki swojej uniwersalności idealnie pasują do wielu outfitów - zarówno tych casualowych, jak też tych bardziej wyjściowych i eleganckich. W ostatnich latach w modzie zaczął ponownie królować styl boho - kojarzy się on przede wszystkim z luzem, delikatnością i wygodą. To prawdziwy styl artystycznej bohemy! Dzisiaj napiszemy co nieco o wyjątkowych pastelowych paznokciach, które najlepiej wpisują się w klimat boho.

 

 

 …

Read more

Szukaj